تبلیغات

زن وحشت‌زده با دیدن ماری که روی شیشه خودش را در ماشین زندانی کرد+ فیلم

حجم ویدیو: 5.63M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

به گزارش گروه ترجمه رکنا، جولی مرنو که در کوئینزلند استرالیا مشاور املاک است، در راه محل کارش بود که با دیدن ماری که روی شیشه جلویی ماشینش می‎خزید از وحشت خشکش زد.
او می‌گوید که با دیدن مار ماشینش را کنار زده و با یکی از همکارانش تماس گرفته است. "راستش می‌دانم که او فقط یک مار  درختی کوچک و بی‌خطر بود. از این مارها در شمال کوئینزلند زیاد پیدا می‌شود." ولی آن موقع آنقدر شوکه شده بود که نمی‌توانست از ماشین پیاده شود. "مردم دور ماشین جمع شده بودند و به من می‌خندیدند." آخرسر همکار او ری دنیلز سر می‌رسد و او را از آن موقعیت نجات می‌دهد. خانم مرنو او را "قهرمان واقعی داستان" می‌نامد و می‌گوید که او به راحتی مار را از روی شیشه ماشین برداشته و روی درخت گذاشته است. 
اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شش دانش‌آموز در مدرسه دچار حمله و غش ناگهانی ‌شدند/ دلیل؟ جن‌زدگی! + فیلم

فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند

نقش 3 زن در قتل پسر تهرانی چه بود؟

دخترجوان بخاطر لباس ناجورش کشته شد+ عکس

خبرنگار زن جلوی دوربین زنده تلویزیون بیهوش شد +فیلم

پیدا شدن گاوصندوق پر از گنج در باغچه حیاط زوج جوان + عکس

این دختر 8 ماهه با گاز اشک آور خفه شد! + عکس وداع تلخ مادر با لیلا

عجیب ترین عکس از شجاعت خانم بازیگر در جشنواره کن + تصویر

صحنه سیلی خوردن مامور قوی هیکل شهرداری از پلیس ارشد تهران + فیلم

این گرگ زخمی در ساوجبلاغ خیلی خوش شانس بود +عکس های جالب

عکس جسد این شهید دنیا را تکان داد +تصاویر

با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم

اخبار زیر را از دست ندهید:

دخترجوان بخاطر لباس ناجورش کشته شد+ عکس تولد عجیب ترین جوجه اردک در آمل +عکس تجاوز به پسر 15 ساله در سرویس بهداشتی ساحل دوبی +عکس فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند این دختر 8 ماهه با گاز اشک آور خفه شد! + عکس وداع تلخ مادر با لیلا با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا رهایی 10 کودک از شکنجه گاه مادر و ناپدری + عکس فوران آتشفشان از داخل یک خانه + عکس عجیب ترین عکس از شجاعت خانم بازیگر در جشنواره کن + تصویر با خطوط پیشانی خواستگارتان به شخصیت او پی ببرید با بی حیایی از تجدید فراش با زن مطلقه گفت / وقتی باردار بودم این بلا سرم آمد! لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس پیدا کردن جسد نهنگ 6 تنی که 30 کیلو پلاستیک در شکمش بود! به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس خبرنگار زن جلوی دوربین زنده تلویزیون بیهوش شد +فیلم صحنه سیلی خوردن مامور قوی هیکل شهرداری از پلیس ارشد تهران + فیلم هم خوانی گلاره عباسی با بازیگر مرد در یک کافی شاپ + فیلم

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار