تبلیغات

شش دانش‌آموز در مدرسه دچار حمله و غش ناگهانی ‌شدند/ دلیل؟ جن‌زدگی! + فیلم

حجم ویدیو: 3.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش گروه ترجمه رکنا، شش کودک دانش‌آموز که محلی‌ها باور دارند جن‌زده شده‌اند بدون هیچ دلیل مشخصی در مدرسه دچار حملات شدید ‌شدند و غش ‌کردند. یکی از دخترها  از خود بیخود شده و فریاد می‌زند "می‌کشمشان!"
فیلم نشان می‌دهد که این دانش‌آموزان که بعضی‌هایشان بیهوش هستند از مدرسه بیرون برده می‌شوند. دختری بالا و پایین می‌پرد و فریاد می‌زند. این اتفاق عجیب در پالومینوی کلمبیا افتاده است.
والدین آنها به اصرار از کلیسا خواسته‌اند که بچه‌هایشان را جن‌گیری کند. مادر یکی از بچه‌ها می‌گوید دخترش به او می‌گفته چیزی وارد بدنش شده است. "او در مدرسه ناگهان احساس کرده است که چیزی در درونش صدا می‌کند. بعد سرمایی در قفسه سینه‌اش حس کرده و به زمین افتاده است. او روی زمین فریاد می‌زده: می‌کشمشان!" 
هنوز توجیهی برای این اتفاق پیدا نشده است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند

نقش 3 زن در قتل پسر تهرانی چه بود؟

دخترجوان بخاطر لباس ناجورش کشته شد+ عکس

خبرنگار زن جلوی دوربین زنده تلویزیون بیهوش شد +فیلم

پیدا شدن گاوصندوق پر از گنج در باغچه حیاط زوج جوان + عکس

این دختر 8 ماهه با گاز اشک آور خفه شد! + عکس وداع تلخ مادر با لیلا

عجیب ترین عکس از شجاعت خانم بازیگر در جشنواره کن + تصویر

واکنش عجیب پلیس به دستگیری محسن افشانی و همسرش

صحنه سیلی خوردن مامور قوی هیکل شهرداری از پلیس ارشد تهران + فیلم

این گرگ زخمی در ساوجبلاغ خیلی خوش شانس بود +عکس های جالب

لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس

عکس جسد این شهید دنیا را تکان داد +تصاویر

با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم

اخبار زیر را از دست ندهید:

اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس تولد عجیب ترین جوجه اردک در آمل +عکس با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس تجاوز به پسر 15 ساله در سرویس بهداشتی ساحل دوبی +عکس دخترجوان بخاطر لباس ناجورش کشته شد+ عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا این دختر 8 ماهه با گاز اشک آور خفه شد! + عکس وداع تلخ مادر با لیلا پسر 21 ساله ام با زن 55 ساله ازدواج کرد! / وقتی از جمشید باردار شدم زندگی پنهانی ام رو شد! اعتراض عجیب بازیگر زن معروف روی فرش قرمز کن! +تصاویر ملیکا تن به هرکاری می داد تا نشئه شود نسخه عجیب رمال برای تازه عروس تهرانی / روزبه 5 سال است که نتوانسته به او نزدیک شود + عکس لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس صحنه سیلی خوردن مامور قوی هیکل شهرداری از پلیس ارشد تهران + فیلم عجیب / پسر 20 ساله به پیرزن 80 ساله هم رحم نکرد پیدا کردن جسد نهنگ 6 تنی که 30 کیلو پلاستیک در شکمش بود! اعتصاب غذای حمید بقایی شکست / باز شروع می کنم به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس خبرنگار زن جلوی دوربین زنده تلویزیون بیهوش شد +فیلم

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار